Wykonaj swój bidon

Personalizowany bidon (źródło: mygiftdna)

W ostatnim czasie jest bardzo duży popyt na rzeczy personalizowane. W głównej mierze są to długopisy, kalendarze czy kubki. Ludzie decydują się na przedmioty, które są nie tylko ładne, ale również przydatne.   

Chcesz być na bieżąco z artykułami? Polub nas:

Prezenty personalizowane są ciekawym wyborem w dwóch sytuacjach: kiedy chcemy pokazać osobie obdarowywanej, że nam na niej zależy bądź nie mamy pomysłu na prezent, a długopis bądź kubek zawsze się przyda. Nigdy tak naprawdę nie dowiemy się jakimi intencjami kierował się nasz darczyńca. Z drugiej strony staniemy się posiadaczem użytecznego przedmiotu, który pozostanie z nami na długie lata. Niejednokrotnie takie gadżety intuicyjnie włączamy do codziennego użytku, a ich stratę bardzo szybko zauważamy.

Warto też pomyśleć o oryginalnych i przydatnych przedmiotach personalizowanych. Najczęściej wręcza się koszulki, kubki, długopisy czy portfele. W końcowym efekcie możemy skończyć z pięcioma kubkami. Jeśli nie jesteście do końca przekonani, co w obecnej chwili przyda się waszemu bliskiemu, personalizowany bidon będzie ciekawym wyjściem z tej jakże trudnej sytuacji.

Bidon to przedmiot, o którym pomyśli bardzo mało osób, a w swojej funkcji i wykonaniu jest podobny do kubków termicznych, które mają odkręcaną pokrywkę. Wykonany on jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej o pojemności 550 ml. Jest to jedna z największych dostępnych pojemności na polskim rynku. Przeważnie wszelkiego rodzaju kubki i bidony posiadają 330 ml bądź 450 ml. Personalizacja wykonana jest za pomocą technologii laserowej. Laser firmy Trotec Lase daje nam pełną kontrolę nad wykonaniem napisu bądź obrazka. Dzięki wykorzystanej technice nasza personalizacja będzie trwała i się nie zetrze. Tego typu produkty znajdziemy na stronie mygiftdna.pl. Dodatkowo pracownicy sklepu postarają się, by Twój prezent został wykonany bardzo szybko.

Od teraz osoba ci bliska będzie mogła wziąć swój bidon do pracy, szkoły, na zakupy czy wyprawę rowerową. Dzięki zamocowanemu uchu mamy możliwość przywiązana go do plecaka czy torby.

Wasze komentarze

Polub nas na Facebooku