Legia MTB Maraton Warszawa-Rembertów 2015

W dniu 4 października 2015 roku w ramach Legia MTB Maraton zorganizowane będą III Centralne Zawody Wojskowe w kolarstwie mtb.

W dniu 4 października 2015 roku w ramach Legia MTB Maraton zorganizowane będą III Centralne Zawody Wojskowe w kolarstwie mtb. Zawody przeprowadzone zostaną na terenie poligonu w Rembertowie. Biuro zawodów, start/meta zlokalizowane będą jak w roku ubiegłym przy strzelnicy CWKS Legia za torami kolejowymi. Ze względu na ten przejazd kolejowy uprzejmie prosimy o parkowanie samochodów na placu apelowym AON lub w alejkach na terenie Akademii.

Program zawodów:

  • 9.00 – 11.30 – akredytacja uczestników
  • 12.00 – start na dystansie GIGA, 3 rundy x 14 km, łącznie 42 km
  • 12.05 – start na dystansie MEGA, 2 rundy x 14 km, łącznie 28 km
  • 12.07 – start na dystansie MINI, 1 runda x 14 km
  • 14.00 – 14.30 – ceremonia nagradzania zwycięzców

UWAGA ! Uczestnicy Legia MTB Maraton startują razem z uczestnikami Centralnych Zawodów Wojskowych. W Centralnych Zawodach Wojskowych zwycięzcy każdego dystansu za miejsca 1-3 będą nagradzani pucharami w kategorii open w podziale na kobiety/mężczyźni. Będzie też jak w roku ubiegłym klasyfikacja drużynowa. W drużynie musi być min. 3 osoby. Zawodnicy mogą startować na różnych dystansach, uzyskany czas przeliczany jest na punkty. Zwycięska drużyna otrzyma puchar.

Strona wydarzenia: www.legia-mtbmaraton.pl

Najnowsze wpisy

Brak dostępnych aktualności.