MORE BIKE magazyn rowerowy

"MORE BIKE" - przeczytaj nowy magazyn rowerowy

Informacja prasowa

Tomasz Jaroński, Przemysław Niemiec czy Gunn-Rita Dahle Flesjaa to autorzy, których artykuły można przeczytać w nowym magazynie rowerowym "MORE BIKE". Jest wypełniony zróżnicowanymi treściami i każdy miłośnik dwóch kółek powinien znaleźć w nim coś dla siebie - mówi Anna Bara, marketing manager Merida Polska, wydawcy "MB". - Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem - dodaje. "MORE BIKE" jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych w całej Polsce, a także na www.rowerymerida.pl.

Głównym założeniem "MORE BIKE" jest to, żeby trafić z ciekawym materiałem do szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od tego, czy ktoś jeździ rowerem po parku, szuka fachowej rady czy też kolarstwo jest jego pasją, każdy powinien znaleźć w magazynie artykuły dla siebie bądź na tyle uniwersalne, że z chęcią poświęci chwilę, żeby je przeczytać - podkreśla Anna Bara, marketing manager Merida Polska.

Jej słowa znajdują odzwierciedlenie w układzie magazynu i autorach, którzy poruszają na jego łamach zróżnicowane zagadnienia.

Warto podkreślić udział w naszym przedsięwzięciu niezależnych autorytetów, takich jak Tomasz Jaroński, a także dziennikarzy na co dzień piszących dla magazynów "bikeBoard" czy "Szosa". Prawdziwą gratką dla fanów kolarstwa będą artykuły Przemysława Niemca czy Gunn-Rity Dahle Flesji - mówi Bara.

32-stronicowy magazyn jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych z sieci sprzedaży Meridy w całej Polsce. Można go także ściągnąć czy przejrzeć online na www.rowerymerida.pl. Wydawcy "MB" już teraz rozważają zwiększenie częstotliwości ukazywania się go na rynku.

Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem - zaznacza marketing manager Merida Polska.

Kolarstwo niejedno ma imię

Nie zamieniłbym się z nikim na inny zawód. Rywalizacja, wyjazdy i wyścigi weszły mi już w krew. Jest to specyficzny tryb życia, ale niekoniecznie trzeba iść codziennie na 8 godzin do pracy - pisze Przemysław Niemiec na łamach "MORE BIKE".

Kolarz Lampre-Merida przedstawia życie zawodowego kolarza, które, choć nie należy do najłatwiejszych, sprawia mu wielką przyjemność. Swoje myśli przelała na papier także jego koleżanka po fachu, Gunn-Rita Dahle Flesjaa. Najbardziej utytułowana kobieta w historii MTB dzieli się z czytelnikami magazynu swoimi opiniami na różne, nie tylko rowerowe tematy. Miłośników kolarstwa powinien zainteresować również felieton Tomasza Jarońskiego.

Patrząc na stare fotografie i filmy, widzimy [...], że istota tego sportu pozostała taka sama: jak najszybciej kręcić pedałami - pisze znany komentator Eurosportu.

Przez lata wyścigi mocno się jednak zmieniły, a Jaroński przedstawia owoce tej ewolucji na łamach "MB". Także wszyscy, którzy kolarstwem nie tylko się interesują, ale również je uprawiają, znajdą w "MORE BIKE" coś dla siebie. "+10 do szybkości" zapewnią rady Mikołaja Jurkowlańca z magazynu "Szosa". Stosując się do nich, łatwiej będzie można przygotować siebie i swój sprzęt do "urywania kolegów z koła" na wiosennych trasach.

Dobra lektura na wiosnę

Miłośnikom szosówek, którzy rozważają rozpoczęcie przygody z jazdą na czas bądź triathlonem, może przypaść do gustu artykuł "Cenne sekundy taniej" autorstwa Jacka Wajdy. Mistrz Polski mastersów 2013 w jeździe na czas wskazuje w nim, jak w prosty i niezbyt kosztowny sposób przygotować swoją szosówkę do urywania sekund na trasie. Czytelnicy "MORE BIKE" znajdą także w magazynie cenną pomoc w przygotowaniach do maratonu rowerowego. 8-tygodniowy plan treningowy przedstawił Dariusz Leśniewski, były szosowy mistrz Polski w juniorach i mastersach. Korzyści zdrowotne płynące z jazdy na rowerze wylicza w "MB" dr Anna Stolecka z Katedry Nauk Fizjologiczno-Medycznych AWF w Katowicach. Czytelnicy magazynu znajdą w nim także m.in. artykuły dotyczące wyboru odpowiedniej odzieży, butów i opon rowerowych czy rady "bikeBoardu" związane z doborem właściwego rozmiaru ramy. W ?MB? nie zabrakło również testów sprzętu i wskazówek dla osób planujących wakacje na rowerze. Także rodzice, którzy chcą rozwijać dwukołową pasję swoich dzieci, znajdą w magazynie odpowiednie wskazówki. Dzieli się nimi Dariusz Skupień, pomysłodawca i wychowawca Cykloklasy Merida, pionierskich klas kolarskich dla dziewczyn. Bogactwo tematów to wynik podejścia twórców magazynu do rowerzystów.

Chcemy być dla nich kimś więcej niż tylko dostawcą wysokiej jakości sprzętu. Chcemy pomagać im na drodze rowerowego rozwoju także poprzez dobrą lekturę na wiosenne wieczory - mówi Anna Bara z Merida Polska.

Logo wydawcy

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą!

Napisz nowy komentarz

Najnowsze wpisy

-
-
Ultramaraton

Czarne Serce

-
Ultramaraton

Lajkonik

-
-
Ultramaraton

Pomorska 500

-
Ultramaraton

Wisła 1200