Kasia Solus-Miśkowicz
Kasia Solus-Miśkowicz (Fot. Bartek Woliński)

Wypadek Kasi Solus-Miśkowicz

Informacja prasowa

Kasia Solus-Miśkowicz nie wystartuje w Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Wczoraj w godzinach popołudniowych czasu polskiego zawodniczka miała wypadek w trakcie treningu. Niestety Kasia przewróciła się w bardzo nieszczęśliwy sposób i złamała obojczyk. Dziś czeka ją operacja.

Tak wypadek skomentowała poprzez swój profil na FB:

No cóż... jednak nie będę mogła nazywać się olimpijką. Złość? Nie...raczej smutek, wstyd, płacz... bo jest mi wstyd. Tyle przygotowań, tyle ludzi którzy mi pomagali abym się tutaj znalazła. Trener praktycznie zrezygnował ze swoich startów i wszystko robił abym była w optymalnej formie i miała najlepszy sprzęt. A forma była. Ale taki jest sport. Czy szarżowałam? Nie... trasa jest taka jakich nie lubię. Kamienie... w tym roku praktycznie cały sezon bez gleby,więc jak spadać to z wysoka. Jestem mamą więc jeżdżę trochę inaczej.wiem ze muszę na siebie uważać. Dlatego nie lubię kamieni, bo upadając można się poważnie uszkodzić. Niestety ja źle wylądowałam po skoku z kamienia i uderzyłam cała prawą stroną.kask ochronił głowę, ale niestety złamałam obojczyk z przemieszczeniem. Jutro czeka mnie operacja. 

A co do reszty? Mam 28 lat... tak naprawdę całą karierę czekałam na ten start. Na Igrzyska. No ale cóż.Pora wrócić do domu i zastanowić się co dalej. 

No i bardzo was przepraszam.Tyle szumu o nic. Ktoś miał rację pisząc czy ta kampania się opłaci. Nie opłaciła.

Wszyscy trzymamy kciuki za szybki powrót Kasi do zdrowia.

Logo wydawcy

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą!

Napisz nowy komentarz

Najnowsze wpisy

-
Ultramaraton

Czarne Serce

-
Ultramaraton

Lajkonik

-
-
-
-
Ultramaraton

Sudovia Gravel

-
Ultramaraton

Ułan 600