Mactronic Solis

Rowerzyści w nowym świetle

Nowości sprzętowe

Kompaktowe, ekstremalne, designerskie. Nowa linia lamp rowerowych Mactronic, to jeszcze większa wygoda jazdy po zmroku i najwyższa jakość sprzętu dla fanów dwóch kółek. Polski producent właśnie zaprezentował premierowe światełka Solis, Voyager i Red Edge.

Mactronic Voyager
Mactronic Red Edge

Nowe lampki trafią w gusta zarówno wielbicieli spokojnych przejażdżek po mieście, jak i pasjonatów off-roadowych wycieczek. Zwracają uwagę wysokimi parametrami technicznymi, designem najwyższej próby i gwarancję komfortu nocnej jazdy.

Projektując nowe lampki, wzorowaliśmy się na najlepszych cechach naszych flagowych konstrukcji i przenieśliśmy je na nowy poziom. To wciąż solidny, niezawodny Mactronic, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu - mówi Cyprian Lemiech, ekspert ds. oświetlenia w firmie Mactronic.

Znamy już specyfikację czterech lampek z nowej serii.

Solis - kompleksowe rozwiązanie

Dwie z nich wchodzą w skład zestawu Solis, czyli oświetlenia na przód i tył roweru. Lampki LED o mocy 150 lumenów w wariancie na kierownicę i 7 lumenów w wersji pod siodełko, są bardzo poręczne, stylowe i świetnie prezentują się na rowerach szosowych. Lampka przednia oferuje 4 tryby świecenia: 100%, 66%, 33% oraz migający. Tylna to 100% mocy lub funkcja migania. Uwagę zwraca niewielka waga lampek - razem ważą zaledwie 83 gramy, co ucieszy amatorów zbijania ciężaru roweru. Ponadto zestaw Solis oferuje wskaźnik poziomu baterii, ładowanie bezpośrednio z USB, łatwy montaż i demontaż oraz możliwość instalacji tylnej lampki na różnych elementach ramy.

Voyager - dla odważnych

Kolejną nowością jest model Voyager. Wyglądem nawiązujący do poprzednich konstrukcji, jak Noise 01 i 02, świeci z mocą 200 lumenów. Taką jasność zapewnia wysokiej jakości dioda Cree XP-L. Ta lampka dedykowana jest wielbicielom jazdy po bezdrożach i sportowych rajdów po górach. Ładowana z USB i zasilana akumulatorem litowo-jonowym, oferuje 3 tryby pracy: 100%, 50% i migający. Dodatkowo jest odporna nawet na najbardziej ulewny deszcz. Waży 150 gram i może być montowana na kierownice o średnicy od 25,4 do 31,8 milimetra.

Red Edge - jazda bez trzymanki

Ostatnia z nowych lampek to Red Edge - wodoodporna, designerska i nowoczesna konstrukcja do montażu pod siodełkiem i nie tylko. Świecąca z mocą 3 lumenów, zapewnia tryb pracy 100%, 60% i migający, a nowoczesne rozwiązania inżynieryjne czynią z niej produkt jedyny w swoim rodzaju. Zapewnia kąt świecenia 300 stopni(!), dużą intensywność światła, bardzo dobrą widoczność rowerzysty oraz łatwość montażu i demontażu. Ze względu na swój uniwersalny charakter nadaje się zarówno do stosowania podczas jazdy po asfalcie, jak i szalonych rajdów po stromych zboczach. Dodatkowe cechy, jak 30 gramów wagi, uniwersalność montażu oraz długi czas pracy sprawiają, że to doskonały wybór jednakowo dla profesjonalnych i amatorskich kolarzy.

Logo wydawcy

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą!

Napisz nowy komentarz

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu weryfikacji treści komentarza przed publikacją. Poinformowano mnie, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. Administratorem danych jest Adrian Marcinkowski (ul. Radockiego 128/30, 40-645 Katowice)

Najnowsze wpisy

Brak dostępnych aktualności.