Bartłomiej Wawak

Wawak 10. na Mistrzostwach Europy XCO

Informacja prasowa Newsy ze świata

Bartłomiej Wawak, na co dzień startujący w barwach Kross Racing Team zajął wysokie, 10. miejsce w wyścigu Mistrzostw Europy XCO w kategorii U23, który odbył się 26.07.2015. We włoskim Chies d'Alpago triumfował Hiszpan Pablo Rodriguez Guede.

Polak cały wyścig przejechał w równym tempie, tracąc ostatecznie do zwycięzcy 3 minuty 29 sekund. Wygrał Hiszpan Pablo Rodriguez Guede, przed Grantem Fergusonem i Jensem Schuermansem.

Od startu starałem się jechać równym mocnym tempem. Przede wszystkim zależało mi, aby przejechać wyścig w pełni skoncentrowanym i nie popełniać błędów, co się udało. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się Pucharami Świata - powiedział na mecie Bartłomiej Wawak.

Bartłomiej Wawak

Pełne wyniki mężczyzn U23:

1. Pablo Guede Rodriguez (Hiszpania) 01:27:18

2. Grant Ferguson (Wielka Brytania) 01:27:38

3. Jens Schuermans (Belgia) 01:28:10

...

10. Barłomiej Wawak (Polska) 01:30:47

Logo wydawcy

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą!

Napisz nowy komentarz

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu weryfikacji treści komentarza przed publikacją. Poinformowano mnie, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia. Administratorem danych jest Adrian Marcinkowski (ul. Radockiego 128/30, 40-645 Katowice)

Najnowsze wpisy

Brak dostępnych aktualności.