Ultra Race Roztocze

ULTRA RACE ROZTOCZE to ekscytujący ultramaraton rowerowy, który rozgrywa się w maju na malowniczym Roztoczu. Podczas tego niezwykłego wyścigu, przemierzysz malownicze szlaki przez lasy, łąki i wzgórza, doświadczając pełnej gamy wrażeń przyrody w pełni rozkwitającej na wiosnę. Trasa prowadzi przez zaskakujące widoki, gdzie bujna zieleń lasów kontrastuje z kolorami kwitnących kwiatów.

Emocje będą Ci towarzyszyć na każdym kilometrze, a intensywność wysiłku mieszać się z zachwytem nad pięknem otaczającej przyrody. Klimatyczne warunki w maju dodają wyzwaniu nieprzewidywalności – od chłodnych poranków po ciepłe popołudnia, zmieniające się warunki atmosferyczne sprawiają, że musisz być gotowy na wszystko.

Roztocze słynie również z gościnności lokalnych społeczności, które wspierają rowerzystów dając im dodatkową energię do pokonywania trasy. Relacje międzyludzkie nabierają tu wyjątkowego znaczenia – uczestnicy dzielą się doświadczeniami, wzajemnie wspierają i budują niezapomniane więzi podczas ekstremalnego wysiłku. ULTRA RACE ROZTOCZE to nie tylko wyścig, to także niepowtarzalna podróż poprzez przyrodę i ludzkie relacje, gdzie siła wspólnoty staje się kluczowym elementem tego niezwykłego wyzwania rowerowego.

Nazwa szlakuDystansPrzewyższeniaStart
GIGANTE650 km4500 m10.05.2024
CLASSICO350 km2500 m11.05.2024
PICCOLO120 km1000 m12.05.2024

Oficjalna strona maratonu: moreultraraceroztocze.pl

Najnowsze wpisy

-
Ultramaraton

Czarne Serce

-
Ultramaraton

Lajkonik

-
-
-
Ultramaraton

Sudovia Gravel

-
Ultramaraton

Ułan 600

-